Tudtad, hogy a Daalarna esküvői ruhák húsz év töretlen hazai sikerei mellett immáron csaknem 50 nagyvárosban találhatók meg világszerte, Amerikától Európán át egészen Ausztráliáig? Most itt a lehetőség, hogy Te is részese legyél a Daalarna életérzésnek, és bepillantást nyerj egy piacvezető márka mindennapjaiba: csatlakozz hozzánk és tegyél szert nemzetközi tapasztalatra.

Jelenleg az alábbi pozíciókra várjuk a jelentkezéseket:

VIDEÓS TARTALOMGYÁRTÓ (Instagram, TikTok)

Álomállás a Daalarnánál: videós tartalomgyártó munkatársat keresünk TikTok és Instagram felületeinkre heti 20 órában.

Téged keresünk, ha gyakorlott tartalomgyártó vagy a közösségi oldalakon, szenvedélyes TikTok felhasználóként ismered és szereted ennek a közösségi média platformnak a működését, naprakész vagy a feltörekvő trendekkel kapcsolatban, és kreativitásodat szívesen kifejeznéd piacvezető márkánk social media felületein, főként a TikTok és Instagram oldalainkon.

Feladataid lesznek:

  • TikTok-stratégia kidolgozása és végrehajtása
  • Új ötletek, aktuális trendek felkutatása és beépítése a Daalarna online kommunikációjába (TikTok, Instagram, Secret Stories magazin)
  • Tartalmak megtervezése, kivitelezése és az utómunkák elvégzése (forgatás, vágás, szövegezés)
  • Szoros szakmai együttműködés a Daalarna marketing csapatával

Téged keresünk, ha:

  • Proaktív vagy, és főbb ismérved a stratégiai gondolkodás
  • Felelősségteljes, precíz, önálló és gyors munkavégzés jellemző rád
  • Ismersz és gyakorlatban használsz a videóvágó programokat
  • Csapatjátékos vagy, tele energiával, új ötletekkel
  • Kreativitás, divatérzékenység, jó stílusérzék jellemez
  • Aktív TikTok felhasználó és tartalomgyártó vagy
  • Rugalmas munkavégzést keresel, heti 20 órában
  • Online marketing területén szerzett tapasztalat előny

Munkavégzés helye: Budapest, 5. kerület

A fényképes önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével, saját TikTok fiókodra mutató link megosztásával és korábbi videós munkáid csatolásával 2022. május 31-ig várjuk az info@daalarna.hu címre.

KÉZI VARRÓNŐ

  • Kézi varrás, gyöngyözés, csipkeapplikációk kivágása és felvarrása
  • Kiegészítők készítése
  • A szabásszal és tervező csapattal való szoros együttműködés
  • Az elvárt minőségi standardok betartatása
  • Betekintés az új kollekciók tervezésébe / kialakításába / elkészítésébe
  • A Daalarna divatbemutatóin a háttérmunka segítése

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Szereted a finom selymeket, csipkéket, gyöngyözött alapanyagokat
  • Ismered a kézi varrás minden fortélyát
  • Megfelelő szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Pontos vagy és precíz
  • Bírod a terhelést és a változatos munkát
  • Szeretsz csapatban dolgozni és a céggel együtt fejlődni
  • Segítőkészség, problémamegoldó szemlélet jellemez
  • Ruhaipari végzettség előnyt jelent

Egyéb információ az álláshoz:

  • Állandó, folyamatos munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • 21. századi munkakörülmények
  • Barátságos légkör, szuper csapat
  • Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Ha úgy érzed, hogy valamelyik álláslehetőség elnyerte tetszésed, szeretnél egy dinamikus és megbecsült pozícióban dolgozni, ahol naponta tanulhatsz új dolgokat és szakmailag fejlődhetsz a divat világában, küldd el önéletrajzodat a pozíció megnevezésével az alábbi email címre:

info@daalarna.hu